Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ankara Bayrak 1989 yılında Yakup KAPICI tarafından kuruldu. Ankara Bayrak olarak faaliyet göstermekteyiz. Tüm ürünlerimizde kullandığımız ana ve ek malzemeleri kaliteli malzemelerden seçiyoruz. Kaliteli üretim firmamızın değişmez ilkesidir. Yapmış olduğumuz işler bir sonraki işimiz için referans olmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir çünkü Türkiye'nin her yerine iş yapıyoruz. Belirli bir müşteri potansiyeline sahip olup resmi kurum ve kuruluşlara, yerel yönetim birimlerine, siyasi partilere, sendikalara ve özel şirketlere bayrak ve reklam imalatı konusunda hizmet veriyoruz

İmalathanemiz her türlü siparişe cevap verebilecek makina ve personel yeterliliğine sahiptir. Konumuzla ilgili yenilikleri takip ederek firmamızı ileriye taşıyıp siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz..

Misyonumuz

Ankara Bayrak , değişim gerekliliğini önceden okuyan , hızlı değişim sürecinde duracağı yeri doğru tespit ederek büyüme odaklı stratejiler geliştiren, yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunan, kurumsal kültürünün bir parçası olarak toplumsal alandaki faaliyetleri ile sosyal gelişime hizmet etmeyi amaç edinmiş; yalnızca üretimde değil, tasarımda , sunumda, pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda, satış sonrasında Kalite sunmayı hedef edinen, iş ortakları, müşterileri ve tüketicileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahiptir.

Vizyonumuz

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla Ankara Bayrak; liderlik, öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir. Türkiye'ye duyduğumuz güvenle uygulamakta oldugumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır. Şirketimiz; yatırımları ile ülke ekonomisinin lider katılımcılarından biri olmayı, büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı, ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir.